11.Tartu Linna Talvised Karikavõistlused BMX Krossis (III etapp)

Group 1

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 6755ZABIRKO HugoLATBMX Adazi 19.85 19.74 20.01
19.74
1
B 6737BOGOMAZOVS MateoLATBMX Adazi 20.40 20.52 20.46
20.4
2
B 6284OZOLINS OlafsLATBMX Riga 20.69 20.73 20.71
20.69
3

Group 2

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 7-8753PAUR RemoESTTÜ ASK 17.29 17.36 17.37
17.29
1
B 7-8560AARDEVÄLJA Kristen KaurESTVooremaa Centrum 17.90 17.85 17.73
17.73
2
B 7-8686KRUUS OskarESTPeloton 18.42 18.38 18.27
18.27
3
B 7-8742KEERD EnriESTTartu SK Velo 19.09 19.12 19.10
19.09
4
B 7-8746MAATEN SanderESTPeloton 19.34 19.69 19.83
19.34
5
B 7-8283OZOLINS OjarsLATBMX Riga 20.06 19.66 19.86
19.66
6
B 7-8728VALLI KõuESTTartu SK Velo 19.93 20.04 19.72
19.72
7
B 7-8911KIIS GregorESTKalevi Jalgrattakool 20.32 20.66 20.52
20.32
8
B 7-8741PETERSELL GustavESTTartu SK Velo 20.46 20.73 21.13
20.46
9
B 7-8725KIKERMAN JasperESTTartu SK Velo 20.75 20.91 21.38
20.75
10
B 7-8754KRUUS Ralf-RolandESTPeloton 21.66 21.76 22.41
21.66
11

Group 3

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 9-10700ZUSS DominiksLATGulbene 15.86 15.75 16.19
15.75
1
B 9-10731SAHK GregorESTTartu SK Velo 16.90 16.84 16.74
16.74
2
B 9-10723JÜRGEN EdvinESTViljandi Rattaklubi 17.42 16.95 17.24
16.95
3
B 9-10733STASKEVITS Lukas HermanESTTartu SK Velo 17.24 17.34 17.50
17.24
4
B 9-10737REIN SanderESTViljandi Rattaklubi 17.99 18.11 18.15
17.99
5
B 9-10257PECOLO DanielsLATBMX Riga 18.36 18.66 18.67
18.36
6
B 9-10757PALUOJA ArturESTPeloton 18.79 18.47 18.42
18.42
7
B 9-10730KANGUR FerdinandESTTartu SK Velo 18.60 18.66 18.45
18.45
8
B 9-10726PÕDER AndreasESTViljandi Rattaklubi 19.40 19.37 19.02
19.02
9
B 9-10724ROOSNA GregorESTViljandi Rattaklubi 21.79 21.52 21.74
21.52
10
B 9-10906RÕBIN SergeiESTKalevi Jalgrattakool 22.04 21.92 22.51
21.92
11
B 9-10647SEPP RogerESTViljandi Rattaklubi 23.56 23.94 22.57
22.57
12
B 9-10739LARETEI Harlet Lukas ESTViljandi Rattaklubi 23.01 23.29 23.00
23
13

Group 4

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
G 11-12750ADUSOO Mirle-NeoraESTPeloton 17.85 17.64 18.02
17.64
1
G 7-8 (G 11-12)690SKUDRA LizabellaLATGulbenes Velo Fans 20.72 20.60 20.20
20.2
2
G 9-10 (G 11-12)901KIIS IsabelESTKalevi Jalgrattakool 20.45 20.76 20.86
20.45
3
G 11-12715HALJASTE LisandraESTViljandi Rattaklubi 21.32 21.31 21.35
21.31
4

Group 5

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 11-12719SAAG OttomarESTViljandi Rattaklubi 15.14 14.98 15.05
14.98
1
B 11-12697KULITIS AndisLATGulbene 15.16 15.16 15.19
15.16
2
B 11-12687KULITIS MarisLATGulbene 49.27 15.69 15.38
15.38
3
B 11-12742VAREP JesperESTTartu SK Velo 15.71 15.60 15.47
15.47
4
B 11-12729JAKOBSON OskarESTTartu SK Velo 15.81 16.09 15.87
15.81
5
B 11-12726VALLI UkuESTTartu SK Velo 17.33 17.53 17.60
17.33
6
B 11-12722KANNEL KaurESTViljandi Rattaklubi 17.76 17.98 17.84
17.76
7
B 11-12730TOOMSALU JostenESTViljandi Rattaklubi 18.78 18.76 19.05
18.76
8
B 11-12733PORTUGOV Aaron LeonESTViljandi Rattaklubi 19.25 18.87 18.92
18.87
9
B 11-12738SEMJONOV SilverESTViljandi Rattaklubi 19.09 19.22 19.29
19.09
10
B 11-12918KÜLV MihkelESTKalevi Jalgrattakool 19.25 19.71 19.28
19.25
11

Group 6

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 13-14703HELEMETS HeronESTTartu SK Velo 14.30 14.25 14.11
14.11
1
B 13-14745KIHO JoonasESTTartu SK Velo 14.17 14.29 14.20
14.17
2
B 13-14700MÕTTUS MarkusESTTartu SK Velo 14.24 14.57 14.65
14.24
3
B 13-14493ABOLINS SandijsLATGulbene 14.62 14.54 14.52
14.52
4
B 13-14722PALU OttESTTartu SK Velo 16.62 16.38 16.40
16.38
5
B 13-14913KOONIK Harri AlfredESTKalevi Jalgrattakool 17.11 16.99 17.10
16.99
6
B 13-14914LÄÄNSOO OliverESTKalevi Jalgrattakool 18.15 18.40 18.49
18.15
7
B 13-14916TAMM StenESTKalevi Jalgrattakool 19.17 19.00 18.54
18.54
8
B 13-14920MÜÜRISEPP MarkusESTKalevi Jalgrattakool 19.70 19.75 20.04
19.7
9
B 13-14910KIIVIT OttESTKalevi Jalgrattakool 20.02 19.82 19.72
19.72
10

Group 7

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 15-16735MUGRA TõnisESTTÜ ASK 13.71 13.65 13.51
13.51
1
B 15-16740VALGE PärtelESTTartu SK Velo 14.16 14.30 14.08
14.08
2
B 15-16710HEIN GregorESTTartu SK Velo 14.39 32.36 DNS
14.39
3
B 15-16732LUHT Uko RasmusESTTartu SK Velo 15.03 14.79 14.76
14.76
4
G 15-16 (B 15-16)758RAUN MirjamESTTÜ ASK 15.03 14.89 14.83
14.83
5
G 15-16 (B 15-16)703AARDEVÄLJA Elis MaarjaESTVooremaa Centrum 15.11 15.32 14.96
14.96
6
B 15-16919RINGI Sten MarkusESTKalevi Jalgrattakool 17.97 17.93 17.98
17.93
7

Group 8

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
JM (CR)734TUGEDAM RikojanESTTartu SK Velo 13.12 13.09 12.95
12.95
1
JM (CR)711PURI Kristofer RaulESTTartu SK Velo 13.60 13.65 13.52
13.52
2
CR700MÕTTUS AndrusESTTartu SK Velo 15.77 15.25 15.76
15.25
3
CR713VAREP RivoESTTartu SK Velo 16.21 16.35 16.22
16.21
4
CR654SKUDRA IvarsLATGulbene 18.25 17.43 17.27
17.27
5
Day 1 starting groups | Day 1 younger | Day 1 older | Day 1 total | Day 2 starting groups | Day 2 younger pre-rides | Day 2 younger semi-finals | Day 2 younger finals | Day 2 younger total | Day 2 older pre-rides | Day 2 older semi-finals | Day 2 older finals | Day 2 older total | Day 2 total