ClassNo.NameCountryClubDay 1 PlaceFINALD2 TOTALSFFinal result!
B 6755ZABIRKO HugoLATBMX Adazi1A63
B 6737BOGOMAZOVS MateoLATBMX Adazi2A61
B 6284OZOLINS OlafsLATBMX Riga3A62
ClassNo.NameCountryClubDay 1 PlaceFINALD2 TOTALSFFinal result!
G 11-12750ADUSOO Mirle-NeoraESTPeloton1A31
G 9-10 (G 11-12)901KIIS IsabelESTKalevi Jalgrattakool3A42
G 7-8 (G 11-12)690SKUDRA LizabellaLATGulbenes Velo Fans2A513
ClassNo.NameCountryClubDay 1 PlaceFINALD2 TOTALSFFinal result!
G 11-12715HALJASTE LisandraESTViljandi Rattaklubi4B62
ClassNo.NameCountryClubDay 1 PlaceFINALD2 TOTALSFFinal result!
B 7-8560AARDEVÄLJA Kristen KaurESTVooremaa Centrum1A32
B 7-8686KRUUS OskarESTPeloton2A31
B 7-8746MAATEN SanderESTPeloton4A43
ClassNo.NameCountryClubDay 1 PlaceFINALD2 TOTALSFFinal result!
B 7-8742KEERD EnriESTTartu SK Velo3B51
B 7-8741PETERSELL GustavESTTartu SK Velo7B62
B 7-8283OZOLINS OjarsLATBMX Riga5B73
ClassNo.NameCountryClubDay 1 PlaceFINALD2 TOTALSFFinal result!
B 7-8911KIIS GregorESTKalevi Jalgrattakool6C81
B 7-8754KRUUS Ralf-RolandESTPeloton8C92
ClassNo.NameCountryClubDay 1 PlaceFINALD2 TOTALSFFinal result!
B 9-10700ZUSS DominiksLATGulbene1A31
B 9-10731SAHK GregorESTTartu SK Velo2A32
B 9-10733STASKEVITS Lukas HermanESTTartu SK Velo3A53
ClassNo.NameCountryClubDay 1 PlaceFINALD2 TOTALSFFinal result!
B 9-10737REIN SanderESTViljandi Rattaklubi4B61
B 9-10726PÕDER AndreasESTViljandi Rattaklubi6B62
B 9-10647SEPP RogerESTViljandi Rattaklubi9B63
ClassNo.NameCountryClubDay 1 PlaceFINALD2 TOTALSFFinal result!
B 9-10757PALUOJA ArturESTPeloton5C71
B 9-10724ROOSNA GregorESTViljandi Rattaklubi7C92
B 9-10906RÕBIN SergeiESTKalevi Jalgrattakool8C93
ClassNo.NameCountryClubDay 1 PlaceFINALD2 TOTALSFFinal result!
B 9-10739LARETEI Harlet Lukas ESTViljandi Rattaklubi10A3
ClassNo.NameCountryClubDay 1 PlaceFINALD2 TOTALSFFinal result!
B 11-12719SAAG OttomarESTViljandi Rattaklubi1A31
B 11-12697KULITIS AndisLATGulbene2A33
B 11-12687KULITIS MarisLATGulbene3A32
ClassNo.NameCountryClubDay 1 PlaceFINALD2 TOTALSFFinal result!
B 11-12742VAREP JesperESTTartu SK Velo4B61
B 11-12722KANNEL KaurESTViljandi Rattaklubi6B62
B 11-12918KÜLV MihkelESTKalevi Jalgrattakool9B63
ClassNo.NameCountryClubDay 1 PlaceFINALD2 TOTALSFFinal result!
B 11-12726VALLI UkuESTTartu SK Velo5C91
B 11-12730TOOMSALU JostenESTViljandi Rattaklubi7C92
B 11-12733PORTUGOV Aaron LeonESTViljandi Rattaklubi8C93