11.Tartu Linna Talvised Karikavõistlused BMX Krossis (II etapp)

Group 1

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 6284OZOLINS OlafsLATBMX Riga 21.28 20.53 20.35
20.35
1
B 6755ZABIRKO HugoLATBMX Adazi 20.56 20.35 20.63
20.35
2

Group 2

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 7-8560AARDEVÄLJA Kristen KaurESTVooremaa Centrum 17.60 17.29 17.44
17.29
1
B 7-8753PAUR RemoESTTÜ ASK 27.79 17.50 17.66
17.5
2
B 7-8708HELEMETS HansESTTartu SK Velo 18.28 18.10 18.22
18.1
3
B 7-8686KRUUS OskarESTPeloton 18.39 18.25 18.25
18.25
4
B 7-8909PAUMETS SebastianESTKalevi Jalgrattakool 19.49 20.07 19.75
19.49
5
B 7-8742KEERD EnriESTTartu SK Velo 19.76 20.03 19.91
19.76
6
G 7-8 (B 7-8)690SKUDRA LizabellaLATGulbenes Velo Fans 20.97 21.40 21.15
20.97
7
B 7-8774KREILIS MarkusLATBMX Adazi 21.24 22.00 21.28
21.24
8
B 7-8741PETERSELL GustavESTTartu SK Velo 21.64 21.60 22.04
21.6
9
B 7-8754KRUUS Ralf-RolandESTPeloton 21.70 21.84 21.73
21.7
10
B 7-8911KIIS GreogorESTKalevi Jalgrattakool 23.08 22.42 22.27
22.27
11

Group 3

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 9-10754LAEV HugoESTTÜ ASK 16.96 16.86 17.05
16.86
1
B 9-10731SAHK GregorESTTartu SK Velo 17.07 17.07 16.96
16.96
2
B 9-10733STASKEVITS Lukas HermanESTTartu SK Velo 17.53 17.36 17.59
17.36
3
B 9-10730KANGUR FerdinandESTTartu SK Velo 18.72 18.55 18.69
18.55
4
B 9-10737REIN SanderESTViljandi Rattaklubi 19.10 18.90 18.92
18.9
5
B 9-10726PÕDER AndreasESTViljandi Rattaklubi 20.24 19.36 19.27
19.27
6
B 9-10257PECOLO DanielsLATBMX Riga 19.53 19.29 19.57
19.29
7
B 9-10728TOOMSALU Gerdo ESTViljandi Rattaklubi 19.66 19.84 20.10
19.66
8
B 9-10775KREILIS MaratsLATBMX Adazi 23.24 20.87 20.75
20.75
9
B 9-10724ROOSNA GregorESTViljandi Rattaklubi 23.43 22.97 22.84
22.84
10
B 9-10739LARETEI Harlet Lukas ESTViljandi Rattaklubi 23.37 24.04 23.81
23.37
11
B 9-10647SEPP RogerESTViljandi Rattaklubi 24.77 24.79 24.56
24.56
12

Group 4

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
G 9-10 (G 11-12)901KIIS IsabelESTKalevi Jalgrattakool 22.61 22.39 21.19
21.19
1
G 11-12715HALJASTE LisandraESTViljandi Rattaklubi 23.77 22.81 23.61
22.81
2

Group 5

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 11-12719SAAG OttomarESTViljandi Rattaklubi 57.97 15.22 14.98
14.98
1
B 11-12697KULITIS AndisLATGulbene 15.45 15.21 15.27
15.21
2
B 11-12687KULITIS MarisLATGulbene 18.71 15.88 15.76
15.76
3
B 11-12729JAKOBSON OskarESTTartu SK Velo 15.98 15.83 15.87
15.83
4
B 11-12742VAREP JesperESTTartu SK Velo 15.95 15.96 15.87
15.87
5
B 11-12271MARTINSONS KristapsLATBMX Riga 17.01 17.39 17.11
17.01
6
B 11-12726VALLI UkuESTTartu SK Velo 17.71 18.24 17.68
17.68
7
B 11-12381MARTINSONS RobertsLATBMX Riga 18.03 18.31 17.94
17.94
8
B 11-12723REBANE RasmusESTViljandi Rattaklubi 18.93 18.71 18.95
18.71
9
B 11-12722ANT SebastianESTViljandi Rattaklubi 19.20 19.06 19.00
19
10
B 11-12730TOOMSALU JostenESTViljandi Rattaklubi 19.01 19.38 19.08
19.01
11
B 11-12917NORMAK MagnusESTKalevi Jalgrattakool 20.52 20.02 19.92
19.92
12
B 11-12733PORTUGOV Aaron LeonESTViljandi Rattaklubi 20.72 20.04 19.92
19.92
13
B 11-12918KÜLV MihkelESTKalevi Jalgrattakool 21.75 21.39 20.75
20.75
14
B 11-1213MAATEN JakobESTTartu SK Velo DNS DNS DNS
DNQ
15

Group 6

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 13-14703HELEMETS HeronESTTartu SK Velo 14.51 14.41 14.24
14.24
1
B 13-14745KIHO JoonasESTTartu SK Velo 14.34 14.31 14.28
14.28
2
B 13-14700MÕTTUS MarkusESTTartu SK Velo 14.95 14.59 14.81
14.59
3
B 13-14493ABOLINS SandijsLATSmiltene 15.00 15.16 14.90
14.9
4
B 13-14730BARANOV NikitaESTAirpark Spordiklubi 16.46 16.25 16.16
16.16
5
B 13-14722PALU OttESTTartu SK Velo 17.12 17.34 17.30
17.12
6
B 13-14915AKKEL Armin MartinESTKalevi Jalgrattakool 18.61 18.48 18.42
18.42
7
B 13-14752URBAS BirgerESTPeloton DNS DNS DNS
DNQ
8

Group 7

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
G 15-16758RAUN MirjamESTTÜ ASK 14.89 14.84 14.66
14.66
1
G 15-16703AARDEVÄLJA Elis MaarjaESTVooremaa Centrum 15.39 15.34 15.19
15.19
2
G 15-16903MESILA KetrinESTKalevi Jalgrattakool 19.97 20.33 20.18
19.97
3
G 13-14 (G 15-16)904LENSMENT LindaESTKalevi Jalgrattakool 20.71 20.84 20.51
20.51
4

Group 8

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 15-16744VAIKMÄE JoonasESTTartu SK Velo 13.30 12.95 13.02
12.95
1
B 15-16740VALGE PärtelESTTartu SK Velo 14.45 14.46 14.18
14.18
2
B 15-16710HEIN GregorESTTartu SK Velo 14.73 14.26 14.20
14.2
3
B 15-16732LUHT Uko RasmusESTTartu SK Velo 15.23 14.89 15.32
14.89
4
B 15-16919RINGI Sten MarkusESTKalevi Jalgrattakool 19.50 19.74 19.80
19.5
5

Group 9

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
JM (CR)734TUGEDAM RikojanESTTartu SK Velo 13.44 13.39 14.11
13.39
1
CR700MÕTTUS AndrusESTTartu SK Velo 15.21 15.45 15.19
15.19
2
CR713VAREP RivoESTTartu SK Velo 16.70 16.49 16.21
16.21
3
JW (CR)902TEGELMANN Mia CarlaESTKalevi Jalgrattakool 18.30 18.06 17.65
17.65
4
Day 1 starting groups | Day 1 younger | Day 1 older | Day 1 total | Day 2 starting groups | Day 2 younger pre-rides | Day 2 younger semi-finals | Day 2 younger finals | Day 2 younger total | Day 2 older pre-rides | Day 2 older semi-finals | Day 2 older finals | Day 2 older total | Day 2 total