ClassNo.NameCountryClubDay 1 PlaceFINALD2 TOTALSF2SF2Final result!
B 6284OZOLINS OlafsLATBMX Riga1A41
B 6755ZABIRKO HugoLATBMX Adazi2A52
ClassNo.NameCountryClubDay 1 PlaceFINALD2 TOTALSF2SF2Final result!
B 7-8560AARDEVÄLJA Kristen KaurESTVooremaa Centrum1A31
B 7-8708HELEMETS HansESTTartu SK Velo2A32
B 7-8686KRUUS OskarESTPeloton3A33
ClassNo.NameCountryClubDay 1 PlaceFINALD2 TOTALSF2SF2Final result!
B 7-8774KREILIS MarkusLATBMX Adazi7B61
B 7-8742KEERD EnriESTTartu SK Velo5B72
B 7-8911KIIS GregorESTKalevi Jalgrattakool9B73
ClassNo.NameCountryClubDay 1 PlaceFINALD2 TOTALSF2SF2Final result!
B 7-8909PAUMETS SebastianESTKalevi Jalgrattakool4C81
B 7-8741PETERSELL GustavESTTartu SK Velo8C83
G 7-8 (B 7-8)690SKUDRA LizabellaLATGulbenes Velo Fans6C92
ClassNo.NameCountryClubDay 1 PlaceFINALD2 TOTALSF2SF2Final result!
B 9-10754LAEV HugoESTTÜ ASK1A3DNS
B 9-10731SAHK GregorESTTartu SK Velo2A31
B 9-10733STASKEVITS Lukas HermanESTTartu SK Velo3A42
ClassNo.NameCountryClubDay 1 PlaceFINALD2 TOTALSF2SF2Final result!
B 9-10737REIN SanderESTViljandi Rattaklubi4B51
B 9-10726PÕDER AndreasESTViljandi Rattaklubi5B62
B 9-10775KREILIS MaratsLATBMX Adazi7B63
ClassNo.NameCountryClubDay 1 PlaceFINALD2 TOTALSF2SF2Final result!
B 9-10728TOOMSALU Gerdo ESTViljandi Rattaklubi6C91
B 9-10739LARETEI Harlet Lukas ESTViljandi Rattaklubi8C92
ClassNo.NameCountryClubDay 1 PlaceFINALD2 TOTALSF2SF2Final result!
G 11-12715HALJASTE LisandraESTViljandi Rattaklubi2A42
G 9-10 (G 11-12)901KIIS IsabelESTKalevi Jalgrattakool1A51
ClassNo.NameCountryClubDay 1 PlaceFINALD2 TOTALSF2SF2Final result!
B 11-12719SAAG OttomarESTViljandi Rattaklubi1A31
B 11-12697KULITIS AndisLATGulbene2A33
B 11-12687KULITIS MarisLATGulbene3A512
ClassNo.NameCountryClubDay 1 PlaceFINALD2 TOTALSF2SF2Final result!
B 11-12742VAREP JesperESTTartu SK Velo5B521
B 11-12722ANT SebastianESTViljandi Rattaklubi8B62
B 11-12723REBANE RasmusESTViljandi Rattaklubi7B73
ClassNo.NameCountryClubDay 1 PlaceFINALD2 TOTALSF2SF2Final result!
B 11-12729JAKOBSON OskarESTTartu SK Velo4C81
B 11-12726VALLI UkuESTTartu SK Velo6C82
B 11-12730TOOMSALU JostenESTViljandi Rattaklubi9C93
ClassNo.NameCountryClubDay 1 PlaceFINALD2 TOTALSF2SF2Final result!
B 11-12912NORMAK MagnusESTKalevi Jalgrattakool10A33
B 11-12918KÜLV MihkelESTKalevi Jalgrattakool12A31
B 11-12733PORTUGOV Aaron LeonESTViljandi Rattaklubi11A612
ClassNo.NameCountryClubDay 1 PlaceFINALD2 TOTALSF2SF2Final result!
B 11-1213MAATEN JakobESTTartu SK Velo13B92