13.Tartu Linna Talvised Karikavõistlused BMX Krossis (I etapp)

Group 1

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
G 7-8744TANI MaiaESTTÜ ASK 20.51 20.11 20.74
20.11
1
G 7-8780KURIS TriinebelESTAirpark/Spot of Tallinn 22.09 21.35 20.85
20.85
2
G 7-8638TAMMELEHT Emma EmilieESTNõmme Rattakool 21.57 21.32 21.16
21.16
3

Group 2

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 7-8721HELEMETS AtsESTTartu SK Velo 17.24 16.94 17.11
16.94
1
B 7-8742KIVIMÄGI HenryESTTartu SK Velo 17.77 17.45 17.89
17.45
2
B 7-8631KESA Koit CarlosESTNõmme Rattakool 17.80 17.53 17.56
17.53
3
B 7-8456BRIKMANIS BrunoLATMSA/Valmieras Puikas/VBSS 17.83 17.64 17.54
17.54
4
B 7-8786KRAMINS KarlisLATBMX Adazi 21.33 18.51 18.97
18.51
5
B 7-8777LISSOV EgorESTTÜ ASK 19.01 18.99 19.04
18.99
6
B 7-8702ROOSI RometESTTartu SK Velo 19.78 19.72 19.40
19.4
7
B 7-8769GEGERIS PaulsLATBMX Adazi 19.68 19.56 19.81
19.56
8
B 7-8431FREIVALDS RudolfsLATMSA/Valmieras Puikas/VBSS 50.44 19.93 20.04
19.93
9
B 7-8764KOOSSALU FranzESTTÜ ASK 20.07 20.44 20.17
20.07
10
B 7-8253TORM TobiasESTAirpark/Spot of Tallinn 21.19 21.03 20.76
20.76
11
B 7-8691AARDEVÄLJA Henri RajuESTVooremaa Centrum 21.98 21.65 21.85
21.65
12

Group 3

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
G 9-10444STROMBERGA AdrijaLATMSA/Valmieras Puikas/VBSS 18.54 18.16 17.99
17.99
1
G 9-10638LILENBACH KarolinaESTPorter Racing 18.23 18.27 18.15
18.15
2
G 9-10719TERA LilyESTTartu SK Velo 18.34 18.26 18.38
18.26
3
G 9-10788LEETBERG BiankaESTTÜ ASK 18.29 18.56 18.37
18.29
4
G 9-10630ANT LoviiseESTViljandi Rattaklubi 18.57 19.06 18.76
18.57
5
G 9-10628SAAG ArellaESTViljandi Rattaklubi 20.92 20.68 20.80
20.68
6
G 9-10904VUIN EliiseESTKalevi Jalgrattakool 22.24 22.01 22.34
22.01
7
G 9-10775JÄRVLOO Mia NoraESTTÜ ASK 22.80 22.54 22.65
22.54
8

Group 4

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 9-10708HELEMETS HansESTTartu SK Velo 15.39 15.33 15.41
15.33
1
B 9-10888AARDEVÄLJA Kristen KaurESTPeloton 16.11 15.98 16.94
15.98
2
B 9-10739AUNPUU RahhoESTTartu SK Velo 16.48 16.63 16.72
16.48
3
B 9-10237BERBIS EmilsLATBMX Talava 16.57 16.73 16.70
16.57
4
B 9-10774KREILIS MarkusLATBMX Adazi 17.04 17.01 16.90
16.9
5
B 9-10566SAULITIS MikelisLATBMX Tukums 17.08 16.92 16.98
16.92
6
B 9-10705VALLI KõuESTTartu SK Velo 17.19 17.05 16.92
16.92
7
B 9-10750GLUDINS LevissLATBMX Club Ozoleni 17.54 17.30 17.03
17.03
8
B 9-10449KALNINS KrišjanisLATMSA/Valmieras Puikas/VBSS 17.37 17.26 17.09
17.09
9
B 9-10741MELTSOV MattiasESTTartu SK Velo 17.16 17.11 17.17
17.11
10
B 9-10725KIKERMAN JasperESTTartu SK Velo 17.22 17.36 17.44
17.22
11
B 9-10250RUUBEL GeorgESTAirpark/Spot of Tallinn 17.40 17.44 17.47
17.4
12
B 9-10727NURK Joel AndreasESTTartu SK Velo 17.58 17.62 17.70
17.58
13
B 9-10712LEPIK ArturESTTartu SK Velo 17.69 17.98 17.59
17.59
14
B 9-10785KRAMINS KristsLATBMX Adazi 18.17 18.32 18.29
18.17
15
B 9-10704PETERSELL GustavESTTartu SK Velo 18.41 18.25 18.49
18.25
16
B 9-10244FEDERS EduardsLATBMX Talava 19.62 19.21 19.33
19.21
17
B 9-10634VALDRE Karl RobertESTNõmme Rattakool 19.44 20.82 19.28
19.28
18
B 9-10728GRIGOROVITS HermanESTTartu SK Velo 20.15 19.70 19.52
19.52
19
B 9-10433FREIVALDS BrunoLATMSA/Valmieras Puikas/VBSS 22.97 20.38 20.47
20.38
20
B 9-10600KODRES OttomarESTViljandi Rattaklubi 21.07 20.56 20.60
20.56
21

Group 5

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
G 11-12771TANI AdeeleESTTÜ ASK 17.45 17.79 17.46
17.45
1
G 11-12536HIRV CarolaESTNõmme Rattakool 19.74 20.07 19.27
19.27
2
G 11-12617TOMBERG SandraESTNõmme Rattakool 23.36 23.00 22.33
22.33
3

Group 6

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 11-12700ZUSS DominiksLATGulbenes Velofans 14.74 14.73 14.75
14.73
1
B 11-12731SAHK GregorESTTartu SK Velo 15.57 15.40 15.32
15.32
2
B 11-12754LAEV HugoESTTÜ ASK 15.49 15.55 15.54
15.49
3
B 11-12808KENINS RalfsLATBMX Adazi 16.07 16.09 16.04
16.04
4
B 11-12868PAVARS RenarsLATBMX Adazi 16.19 16.31 16.11
16.11
5
B 11-12858NOVIKOVS EriksLATBMX Adazi 16.62 16.77 16.79
16.62
6
B 11-12772MÄGI LuukasESTTÜ ASK 16.94 16.77 16.79
16.77
7
B 11-12771REINBERGS AndrisLATBMX Adazi 17.20 17.21 17.03
17.03
8
B 11-12775KREILIS MaratsLATBMX Adazi 17.09 17.27 17.19
17.09
9
B 11-12795VIRSIS RudolfsLATBMX Adazi 17.42 17.76 17.49
17.42
10
B 11-12632LUHT LauriESTNõmme Rattakool 18.61 17.71 18.13
17.71
11
B 11-12778GERBERSON AndreasESTAirpark/Spot of Tallinn 17.89 18.15 18.16
17.89
12
B 11-12724PEBO HenrijsLATBMX Riga 19.53 19.27 19.59
19.27
13
B 11-12633LIIVER BrentESTNõmme Rattakool 21.68 21.67 21.57
21.57
14

Group 7

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 13-14749SAAG OttomarESTViljandi Rattaklubi 14.56 14.32 16.39
14.32
1
B 13-14459BRIKMANIS EmilsLATMSA/Valmieras Puikas/VBSS 15.26 15.32 15.38
15.26
2
B 13-14606ANT SebastianESTViljandi Rattaklubi 15.97 15.42 15.58
15.42
3
B 13-14446VIRPACEVS KarlisLATMSA/Valmieras Puikas/VBSS 16.02 15.70 16.00
15.7
4
B 13-14610PORTUGOV Aaron LeonESTViljandi Rattaklubi 16.35 16.57 16.60
16.35
5
B 13-14558LAANEMETS MarkFINBMX Helsingi DNS DNS DNS
DNQ
6

Group 8

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
G 15-16718VISNAPUU KaariESTTartu SK Velo 15.60 15.69 15.81
15.6
1
G 13-14 (G 15-16)250MAIDLA MirtelESTAirpark/Spot of Tallinn 17.59 17.45 17.39
17.39
2
G 13-14 (G 15-16)639UHTLIK Mia OliviaESTNõmme Rattakool 18.44 18.74 18.66
18.44
3

Group 9

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 15-16700MÕTTUS MarkusESTTartu SK Velo 13.12 13.07 12.95
12.95
1
B 15-16703HELEMETS HeronESTTartu SK Velo 13.39 13.08 12.95
12.95
2
B 15-16710ABOLINS SandijsLATGulbenes Velofans 14.15 14.04 13.93
13.93
3

Group 10

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
JM (EM)744VAIKMÄE JoonasESTTartu SK Velo 12.61 12.29 12.31
12.29
1
EM734TUGEDAM RikojanESTTartu SK Velo 12.74 15.16 12.79
12.74
2
JM (EM)740VALGE PärtelESTTartu SK Velo 13.30 13.65 13.36
13.3
3
JW (EM)799VIRSE LuisaLATBMX Adazi 15.98 16.21 16.26
15.98
4
JM (EM)732LUHT Uko RasmusESTTartu SK Velo DNS DNS DNS
DNQ
5

Group 11

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
CR723ABOLINS SandijsLATGulbenes Velofans 14.75 14.50 14.41
14.41
1
CR715ZUSS DominiksLATGulbenes Velofans 15.00 15.76 15.46
15
2
CR700MÕTTUS AndrusESTTartu SK Velo 15.60 15.23 15.05
15.05
3
CR817GEGERIS MatissLATBMX Adazi 16.85 16.26 16.69
16.26
4
Day 1 starting groups | Day 1 younger | Day 1 older | Day 1 total | Day 2 starting groups | Day 2 younger pre-rides | Day 2 younger semi-finals | Day 2 younger finals | Day 2 younger total | Day 2 older pre-rides | Day 2 older semi-finals | Day 2 older finals | Day 2 older total | Day 2 total