12.Tartu Linna Talvised Karikavõistlused BMX Krossis (II etapp)

Group 1

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
G 7-8788LEETBERG BiankaESTTÜ ASK 20.38 20.23 20.27
20.23
1
G 7-8630ANT LoviiseESTViljandi Rattaklubi 20.72 20.67 20.97
20.67
2

Group 2

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 7-8728VALLI KõuESTTartu SK Velo 18.17 18.29 18.19
18.17
1
B 7-8742KIVIMÄGI HenryESTTartu SK Velo 19.11 19.22 18.82
18.82
2
B 7-8712LEPIK ArturESTTartu SK Velo 19.02 19.36 19.18
19.02
3
B 7-8631KESA Koit CarlosESTNõmme Rattakool 19.77 20.44 20.09
19.77
4
B 7-8721HELEMETS AtsESTTartu SK Velo 20.20 20.29 20.26
20.2
5
B 7-8777LISSOV EgorESTTÜ ASK 21.17 21.13 21.16
21.13
6
B 7-8600KODRES OttomarESTViljandi Rattaklubi 22.56 22.94 23.22
22.56
7

Group 3

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 9-101GIGULIS GustavsLATNorden BMX Team 15.83 15.59 15.82
15.59
1
B 9-10733STASKEVITS Lukas HermanESTTartu SK Velo 16.11 16.07 16.34
16.07
2
B 9-10878PALUOJA ArturESTPeloton 16.40 16.29 16.29
16.29
3
B 9-1072VEJKAJS EvertsLATNorden BMX Team 16.86 18.67 16.41
16.41
4
B 9-10888AARDEVÄLJA Kristen KaurESTPeloton 16.82 16.71 16.92
16.71
5
B 9-10708HELEMETS HansESTTartu SK Velo 16.76 16.96 16.77
16.76
6
B 9-10181ZARINS GustavsLATBMX Marupe 16.88 16.98 16.94
16.88
7
B 9-10730KANGUR FerdinandESTTartu SK Velo 17.35 17.33 17.33
17.33
8
B 9-10774KREILIS MarkusLATBMX Adazi 17.84 18.06 17.89
17.84
9
B 9-10741MELTSOV MattiasESTTartu SK Velo 18.50 18.63 18.80
18.5
10
B 9-10911KIIS GregorESTKalevi Jalgrattakool 18.66 18.85 18.69
18.66
11
B 9-10392BACKURS TomassLATBMX Riga 18.92 19.01 18.71
18.71
12
B 9-10704PETERSELL GustavESTTartu SK Velo 19.03 19.12 19.01
19.01
13
B 9-10605SEPP RogerESTViljandi Rattaklubi 19.84 19.65 19.83
19.65
14
B 9-10604ROOSNA GregorESTViljandi Rattaklubi 20.05 20.06 20.51
20.05
15
B 9-10908RÕBIN SergeiESTKalevi Jalgrattakool 20.29 20.42 21.20
20.29
16
B 9-10632LUHT LauriESTNõmme Rattakool 20.66 20.54 20.40
20.4
17
B 9-10886VALDRE Karl RobertESTNõmme Rattakool 23.10 22.07 22.34
22.07
18
B 9-10726METSMAA OsvaldESTViljandi Rattaklubi 24.12 24.42 24.10
24.1
19

Group 4

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
G 11-12901KIIS IsabelESTKalevi Jalgrattakool 18.69 18.59 18.56
18.56
1
G 11-12771TANI AdeeleESTTÜ ASK 19.00 19.29 19.33
19
2
G 11-12627HALJASTE LisandraESTViljandi Rattaklubi 19.04 19.08 19.06
19.04
3
G 11-12903FROCH SabrinaESTKalevi Jalgrattakool 21.05 21.28 20.75
20.75
4
G 9-10 (G 11-12)617LILENBACH KarolinaESTNõmme Rattakool 21.60 21.59 21.60
21.59
5

Group 5

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 11-12749MAATEN JakobESTTartu SK Velo 14.78 14.71 14.53
14.53
1
B 11-12700ZUSS DominiksLATGulbene 14.97 14.73 15.08
14.73
2
B 11-12717KULITIS MarisLATGulbene 15.44 15.09 15.03
15.03
3
B 11-12742VAREP JesperESTTartu SK Velo 15.41 15.44 15.28
15.28
4
B 11-12731SAHK GregorESTTartu SK Velo 15.94 16.00 16.05
15.94
5
B 11-12211BERZINS MartinsLATLatvia 16.26 16.20 16.06
16.06
6
B 11-12726VALLI UkuESTTartu SK Velo 16.84 16.89 16.83
16.83
7
B 11-12606ANT SebastianESTViljandi Rattaklubi 17.34 16.84 17.14
16.84
8
B 11-12775KREILIS MaratsLATBMX Adazi 17.10 17.18 17.38
17.1
9
B 11-12909LAANSOO Kaarel ESTKalevi Jalgrattakool 17.39 17.81 17.36
17.36
10
B 11-12772MÄGI LuukasESTTÜ ASK 17.58 17.56 17.95
17.56
11
B 11-12773MAMEDOV DanyloESTTÜ ASK 18.48 18.38 18.63
18.38
12
B 11-12723TOOMSALU GerdoESTViljandi Rattaklubi 18.59 18.57 18.74
18.57
13
B 11-12737KOHV Kevin ChristopferESTViljandi Rattaklubi 19.87 19.39 19.61
19.39
14
B 11-12738RAEV TrevorESTViljandi Rattaklubi 19.41 19.61 19.94
19.41
15
B 11-12916TEDER Jasper AleksanderESTKalevi Jalgrattakool 19.98 20.63 19.87
19.87
16

Group 6

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 13-14703HELEMETS HeronESTTartu SK Velo 13.74 13.53 13.51
13.51
1
B 13-14700MÕTTUS MarkusESTTartu SK Velo 13.53 13.70 13.58
13.53
2
B 13-14745KIHO JoonasESTTartu SK Velo 13.80 14.18 13.99
13.8
3
B 13-14710ABOLINS SandijsLATGulbene 14.05 13.98 14.14
13.98
4
B 13-14707KULITIS AndisLATGulbene 14.33 14.46 14.58
14.33
5
B 13-14729JAKOBSON OskarESTTartu SK Velo 14.55 14.45 14.34
14.34
6

Group 7

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 15-16744VAIKMÄE JoonasESTTartu SK Velo 13.31 12.84 12.74
12.74
1
B 15-16740VALGE PärtelESTTartu SK Velo 13.65 13.84 13.16
13.16
2
B 15-16747PÕDER MathiasESTTartu SK Velo 14.49 13.94 13.75
13.75
3

Group 8

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
EM734TUGEDAM RikojanESTTartu SK Velo 13.18 12.82 13.05
12.82
1

Group 9

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
CR723ABOLINS SandijsLATGulbene 14.63 14.36 14.44
14.36
1
CR717MAATEN KaarelESTTartu SK Velo 15.36 15.14 15.37
15.14
2
CR715ZUSS DominiksLATGulbene 16.40 15.51 15.19
15.19
3
CR713VAREP RivoESTTartu SK Velo 16.33 16.14 16.63
16.14
4
Day 1 starting groups | Day 1 younger | Day 1 older | Day 1 total | Day 2 starting groups | Day 2 younger pre-rides | Day 2 younger semi-finals | Day 2 younger finals | Day 2 younger total | Day 2 older pre-rides | Day 2 older semi-finals | Day 2 older finals | Day 2 older total | Day 2 total