11.Tartu Linna Talvised Karikavõistlused BMX Krossis (V etapp)

Group 1

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 7-8556AARDEVÄLJA Kristen KaurESTVooremaa Centrum 17.23 17.20 17.26
17.2
1
B 7-8753PAUR RemoESTTÜ ASK 17.41 17.32 17.30
17.3
2
B 7-8708HELEMETS HansESTTartu SK Velo 17.50 17.50 17.52
17.5
3
B 7-8686KRUUS OskarESTPeloton 18.17 17.85 17.96
17.85
4
B 7-8739AUNPUU RahhoESTTartu SK Velo 17.93 18.25 18.32
17.93
5
B 7-8742KEERD EnriESTTartu SK Velo 18.39 18.36 18.83
18.36
6
B 7-8728VALLI KõuESTTartu SK Velo 19.04 18.66 18.88
18.66
7
B 7-8541KALNINS KrisjanisLATValmieras Puikas 18.86 19.17 19.54
18.86
8
B 7-8746MAATEN SanderESTPeloton 19.25 19.50 19.49
19.25
9
B 7-8911KIIS GregorESTKalevi Jalgrattakool 19.40 19.59 19.76
19.4
10
B 7-8725KIKERMAN JasperESTTartu SK Velo 19.72 19.64 19.83
19.64
11
B 7-8741PETERSELL GustavESTTartu SK Velo 19.64 20.18 20.18
19.64
12
B 7-8754KRUUS Ralf-RolandESTPeloton 21.35 20.84 21.16
20.84
13
B 7-8530UPITIS RihardsLATValmieras Puikas 21.71 21.56 21.02
21.02
14

Group 2

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 9-10700ZUSS DominiksLATGulbene 15.76 16.77 15.77
15.76
1
B 9-10731SAHK GregorESTTartu SK Velo 16.47 16.41 16.35
16.35
2
B 9-10733STASKEVITS Lukas HermanESTTartu SK Velo 16.50 16.52 16.72
16.5
3
B 9-10723JÜRGEN EdvinESTViljandi Rattaklubi 16.80 17.19 17.24
16.8
4
B 9-10737REIN SanderESTViljandi Rattaklubi 17.39 17.67 17.52
17.39
5
B 9-10730KANGUR FerdinandESTTartu SK Velo 17.99 17.78 17.83
17.78
6
B 9-10757PALUOJA ArturESTPeloton 18.54 18.01 18.05
18.01
7
B 9-10726PÕDER AndreasESTViljandi Rattaklubi 18.54 18.60 18.40
18.4
8
B 9-10912LAANSOO KaarelESTKalevi Jalgrattakool 20.45 20.80 20.73
20.45
9
B 9-10736METTUS MarkusESTViljandi Rattaklubi 21.55 20.85 20.75
20.75
10
B 9-10906RÕBIN SergeiESTKalevi Jalgrattakool 21.08 20.97 20.81
20.81
11
B 9-10647KOHV Kevin ChristopferESTViljandi Rattaklubi 21.76 21.85 22.86
21.76
12
B 9-10739LARETEI Harlet Lukas ESTViljandi Rattaklubi 22.55 22.94 22.07
22.07
13

Group 3

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
G 11-12750ADUSOO Mirle-NeoraESTPeloton 17.18 17.15 17.17
17.15
1
G 9-10 (G 11-12)901KIIS IsabelESTKalevi Jalgrattakool 19.14 19.53 19.20
19.14
2
G 11-12715HALJASTE LisandraESTViljandi Rattaklubi 20.61 20.78 20.78
20.61
3

Group 4

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 11-12742VAREP JesperESTTartu SK Velo 15.46 15.02 15.12
15.02
1
B 11-12729JAKOBSON OskarESTTartu SK Velo 15.64 15.39 15.50
15.39
2
B 11-12726VALLI UkuESTTartu SK Velo 16.77 16.78 16.75
16.75
3
B 11-12912NORMAK MagnusESTKalevi Jalgrattakool 17.60 17.54 17.41
17.41
4
B 11-12722ANT SebastianESTViljandi Rattaklubi 18.21 17.82 18.16
17.82
5
B 11-12723REBANE RasmusESTViljandi Rattaklubi 18.59 18.28 18.37
18.28
6
B 11-12918KÜLV MihkelESTKalevi Jalgrattakool 18.40 18.56 18.45
18.4
7
B 11-12735KUDU Thorn FredESTTartu SK Velo 18.84 18.82 18.58
18.58
8
B 11-12730TOOMSALU JostenESTViljandi Rattaklubi 18.69 18.61 18.59
18.59
9
B 11-12733PORTUGOV Aaron LeonESTViljandi Rattaklubi 18.98 18.70 18.93
18.7
10

Group 5

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 13-14745KIHO JoonasESTTartu SK Velo 13.72 13.74 13.74
13.72
1
B 13-14703HELEMETS HeronESTTartu SK Velo 13.77 13.73 14.18
13.73
2
B 13-14700MÕTTUS MarkusESTTartu SK Velo 13.97 14.01 13.90
13.9
3
B 13-14493ABOLINS SandijsLATGulbene 14.26 14.19 14.24
14.19
4
B 13-14709VAHTRA RobertESTTartu SK Velo 15.80 15.81 15.75
15.75
5
B 13-14916TAMM StenESTKalevi Jalgrattakool 18.69 18.80 18.71
18.69
6

Group 6

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 15-16744VAIKMÄE JoonasESTTartu SK Velo 12.86 12.83 13.13
12.83
1
B 15-16740VALGE PärtelESTTartu SK Velo 13.83 14.05 13.78
13.78
2
B 15-16710HEIN GregorESTTartu SK Velo 14.45 14.38 14.32
14.32
3
G 15-16 (B 15-16)758RAUN MirjamESTTÜ ASK 14.68 14.38 14.57
14.38
4
B 15-16732LUHT Uko RasmusESTTartu SK Velo 14.66 14.59 14.44
14.44
5
G 15-16 (B 15-16)703AARDEVÄLJA Elis MaarjaESTVooremaa Centrum 14.97 14.61 14.44
14.44
6

Group 7

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
JM (CR)734TUGEDAM RikojanESTTartu SK Velo 12.93 12.86 12.88
12.86
1
CR700MÕTTUS AndrusESTTartu SK Velo 15.80 15.37 15.12
15.12
2
CR493ABOLINS SandijsLATGulbene 15.36 15.30 15.20
15.2
3
CR7ZUSS DominiksLATGulbene 16.35 15.82 15.92
15.82
4
Day 1 starting groups | Day 1 younger | Day 1 older | Day 1 total | Day 2 starting groups | Day 2 younger pre-rides | Day 2 younger semi-finals | Day 2 younger finals | Day 2 younger total | Day 2 older pre-rides | Day 2 older semi-finals | Day 2 older finals | Day 2 older total | Day 2 total