11.Tartu Linna Talvised Karikavõistlused BMX Krossis (IV etapp)

Group 1

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 7-8753PAUR RemoESTTÜ ASK 17.41 17.37 17.30
17.3
1
B 7-8556AARDEVÄLJA Kristen KaurESTVooremaa Centrum 17.31 17.50 17.31
17.31
2
B 7-8708HELEMETS HansESTTartu SK Velo 17.60 17.45 17.60
17.45
3
B 7-8686KRUUS OskarESTPeloton 18.24 17.97 18.08
17.97
4
B 7-8742KEERD EnriESTTartu SK Velo 18.96 18.78 19.01
18.78
5
B 7-8911KIIS GregorESTKalevi Jalgrattakool 19.39 19.50 19.65
19.39
6
B 7-8746MAATEN SanderESTPeloton 19.57 19.73 19.78
19.57
7
B 7-8725KIKERMAN JasperESTTartu SK Velo 19.98 19.87 19.83
19.83
8
B 7-8741PETERSELL GustavESTTartu SK Velo 20.24 20.58 20.25
20.24
9
B 7-8754KRUUS Ralf-RolandESTPeloton 21.71 22.10 21.44
21.44
10
B 7-8908RÕBIN VladimirESTKalevi Jalgrattakool 29.73 27.53 28.81
27.53
11

Group 2

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 9-10700ZUSS DominiksLATGulbene 15.64 15.59 15.54
15.54
1
B 9-108TURKINS OskarsLATBMX Madona 17.00 16.66 16.74
16.66
2
B 9-10733STASKEVITS Lukas HermanESTTartu SK Velo 16.75 16.85 17.06
16.75
3
B 9-10731SAHK GregorESTTartu SK Velo 16.77 16.76 16.82
16.76
4
B 9-10723JÜRGEN EdvinESTViljandi Rattaklubi 16.82 16.95 17.06
16.82
5
B 9-10737REIN SanderESTViljandi Rattaklubi 17.78 17.65 17.63
17.63
6
B 9-10726PÕDER AndreasESTViljandi Rattaklubi 18.59 18.59 19.12
18.59
7
B 9-10728TOOMSALU Gerdo ESTViljandi Rattaklubi 19.11 19.36 19.60
19.11
8
B 9-10724ROOSNA GregorESTViljandi Rattaklubi 21.62 20.84 21.24
20.84
9
B 9-10906RÕBIN SergeiESTKalevi Jalgrattakool 22.11 21.42 20.86
20.86
10
B 9-10736METTUS MarkusESTViljandi Rattaklubi 21.00 21.18 20.90
20.9
11
B 9-10647SEPP RogerESTViljandi Rattaklubi 21.16 21.53 21.10
21.1
12
B 9-10647KOHV Kevin ChristopferESTViljandi Rattaklubi 23.79 23.01 23.00
23
13

Group 3

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
G 11-12750ADUSOO Mirle-NeoraESTPeloton 17.68 17.46 17.49
17.46
1
G 9-10 (G 11-12)901KIIS IsabelESTKalevi Jalgrattakool 19.79 19.84 19.85
19.79
2
G 7-8 (G 11-12)690SKUDRA LizabellaLATGulbenes Velo Fans 20.88 21.51 20.88
20.88
3
G 11-12715HALJASTE LisandraESTViljandi Rattaklubi 21.97 21.77 21.46
21.46
4

Group 4

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 11-12697KULITIS AndisLATGulbene 15.07 15.75 14.81
14.81
1
B 11-12719SAAG OttomarESTViljandi Rattaklubi 15.29 22.93 15.05
15.05
2
B 11-12729JAKOBSON OskarESTTartu SK Velo 15.50 15.62 15.46
15.46
3
B 11-12742VAREP JesperESTTartu SK Velo 15.63 15.59 15.79
15.59
4
B 11-12687KULITIS MarisLATGulbene 15.84 15.69 16.22
15.69
5
B 11-12722KANNEL KaurESTViljandi Rattaklubi 17.37 17.24 17.15
17.15
6
B 11-12912NORMAK MagnusESTKalevi Jalgrattakool 17.58 17.47 17.45
17.45
7
B 11-12723REBANE RasmusESTViljandi Rattaklubi 18.51 18.52 18.29
18.29
8
B 11-12918KÜLV MihkelESTKalevi Jalgrattakool 18.43 18.53 18.58
18.43
9
B 11-12733PORTUGOV Aaron LeonESTViljandi Rattaklubi 18.73 18.54 18.48
18.48
10
B 11-12730TOOMSALU JostenESTViljandi Rattaklubi 18.54 18.68 18.51
18.51
11
B 11-12738SEMJONOV SilverESTViljandi Rattaklubi 18.62 18.88 18.53
18.53
12
B 11-12907RIKANSON RobinESTKalevi Jalgrattakool 20.25 20.18 20.12
20.12
13

Group 5

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 13-14745KIHO JoonasESTTartu SK Velo 14.02 13.91 15.03
13.91
1
B 13-14700MÕTTUS MarkusESTTartu SK Velo 14.44 14.33 14.20
14.2
2
B 13-14703HELEMETS HeronESTTartu SK Velo 14.42 14.31 14.24
14.24
3
B 13-14493ABOLINS SandijsLATGulbene 14.44 14.34 14.32
14.32
4
B 13-14913KOONIK Harri AlfredESTKalevi Jalgrattakool 16.84 16.94 17.01
16.84
5
B 13-14914LÄÄNSOO OliverESTKalevi Jalgrattakool 17.45 17.21 17.74
17.21
6
B 13-14915AKKEL Armin MartinESTKalevi Jalgrattakool 17.24 17.29 17.29
17.24
7
B 13-14910KIIVIT OttESTKalevi Jalgrattakool 18.79 19.10 20.31
18.79
8
B 13-14722PALU OttESTTartu SK Velo DNS DNS DNS
DNQ
9

Group 6

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
G 15-16758RAUN MirjamESTTÜ ASK 14.88 14.67 14.65
14.65
1
G 15-16703AARDEVÄLJA Elis MaarjaESTVooremaa Centrum 14.76 14.94 14.82
14.76
2
G 13-14 (G 15-16)718VISNAPUU KaariESTTartu SK Velo 17.81 17.65 17.70
17.65
3

Group 7

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 15-16744VAIKMÄE JoonasESTTartu SK Velo 12.94 12.77 13.09
12.77
1
B 15-16740VALGE PärtelESTTartu SK Velo 14.15 14.49 14.28
14.15
2
B 15-16710HEIN GregorESTTartu SK Velo 14.58 14.67 14.44
14.44
3

Group 8

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
JM734TUGEDAM RikojanESTTartu SK Velo 12.73 12.86 12.86
12.73
1
JW (JM)902TEGELMANN Mia CarlaESTKalevi Jalgrattakool 17.80 17.21 16.94
16.94
2

Group 9

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
CR700MÕTTUS AndrusESTTartu SK Velo 15.25 15.40 15.30
15.25
1
EM (CR)493ABOLINS SandijsLATGulbene 15.80 15.70 15.33
15.33
2
CR7ZUSS DominiksLATGulbene 15.88 15.51 15.35
15.35
3
CR654SKUDRA IvarsLATGulbene 18.16 16.82 DNF
16.82
4
Day 1 starting groups | Day 1 younger | Day 1 older | Day 1 total | Day 2 starting groups | Day 2 younger pre-rides | Day 2 younger semi-finals | Day 2 younger finals | Day 2 younger total | Day 2 older pre-rides | Day 2 older semi-finals | Day 2 older finals | Day 2 older total | Day 2 total