11.Tartu Linna Talvised Karikavõistlused BMX Krossis (I etapp)

Group 1

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 7-8753PAUR RemoESTTÜ ASK 17.77 17.79 17.71
17.71
1
B 7-8560AARDEVÄLJA Kristen KaurESTVooremaa Centrum 17.88 17.75 17.84
17.75
2
B 7-8708HELEMETS HansESTTartu SK Velo 18.30 18.52 18.37
18.3
3
B 7-8566REZOVSKIS Renars LATBMX Madona 18.53 18.62 18.38
18.38
4
B 7-8686KRUUS OskarESTPeloton 19.01 18.89 18.92
18.89
5
B 7-8748KOLOSOVSKIS KonradsLATBMX Adazi 19.78 19.96 20.05
19.78
6
B 7-8746MAATEN SanderESTPeloton 19.88 20.86 20.73
19.88
7
B 6 (B 7-8)755ZABIRKO HugoLATBMX Adazi 20.55 20.19 20.41
20.19
8
B 7-8742KEERD EnriESTTartu SK Velo 21.34 20.58 20.93
20.58
9
B 7-8741PETERSELL GustavESTTartu SK Velo 20.97 21.58 21.83
20.97
10
B 7-8754KRUUS Ralf-RolandESTPeloton 23.42 24.04 22.92
22.92
11

Group 2

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 9-10700ZUSS DominiksLATGulbene 16.77 16.67 15.92
15.92
1
B 9-10121GIGULIS GustavsLATBMX Marupe 16.25 16.30 16.18
16.18
2
B 9-10731SAHK GregorESTTartu SK Velo 17.10 17.20 17.15
17.1
3
B 9-10754LAEV HugoESTTÜ ASK 17.59 17.78 17.52
17.52
4
B 9-10733STASKEVITS Lukas HermanESTTartu SK Velo 17.78 17.61 17.62
17.61
5
B 9-10730KANGUR FerdinandESTTartu SK Velo 18.96 19.07 18.98
18.96
6

Group 3

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 11-1213MAATEN JakobESTTartu SK Velo 15.52 15.44 15.35
15.35
1
B 11-12697KULITIS AndisLATGulbene 15.82 15.39 15.39
15.39
2
B 11-12719SAAG OttomarESTViljandi Rattaklubi 15.65 15.47 15.62
15.47
3
B 11-12729JAKOBSON OskarESTTartu SK Velo 16.16 16.13 16.30
16.13
4
B 11-12687KULITIS MarisLATGulbene 17.02 16.35 16.59
16.35
5
B 11-12742VAREP JesperESTTartu SK Velo 16.63 16.53 16.41
16.41
6
B 11-12738MUTSO IndrekESTTartu SK Velo 17.33 17.12 17.23
17.12
7
B 11-12726VALLI UkuESTTartu SK Velo 17.83 17.78 17.65
17.65
8
G 11-12 (B 11-12)750ADUSOO Mirle-NeoraESTPeloton 18.31 18.25 18.27
18.25
9

Group 4

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 13-14703HELEMETS HeronESTTartu SK Velo 14.77 14.62 14.69
14.62
1
B 13-14745KIHO JoonasESTTartu SK Velo 14.87 14.86 14.65
14.65
2
B 13-14493ABOLINS SandijsLATSmiltene 15.16 15.13 14.90
14.9
3
B 13-14700MÕTTUS MarkusESTTartu SK Velo 15.08 14.95 14.92
14.92
4
B 13-14730BARANOV NikitaESTAirpark Spordiklubi 16.61 16.67 16.41
16.41
5
B 13-14718VISNAPUU KaariESTTartu SK Velo 17.54 17.54 17.29
17.29
6

Group 5

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
B 15-16744VAIKMÄE JoonasESTTartu SK Velo 13.16 13.48 12.96
12.96
1
B 15-16710HEIN GregorESTTartu SK Velo 14.59 14.63 14.47
14.47
2
G 15-16 (B 15-16)703AARDEVÄLJA Elis MaarjaESTVooremaa Centrum 15.41 15.44 15.36
15.36
3
B 15-16732LUHT Uko RasmusESTTartu SK Velo DNS DNS DNS
DNQ
4

Group 6

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3BestPlace
JM (CR)734TUGEDAM RikojanESTTartu SK Velo 13.53 13.33 13.22
13.22
1
EM (CR)744ZABIRKO OlegsLATBMX Adazi 17.98 18.18 18.40
17.98
2
Day 1 starting groups | Day 1 younger | Day 1 older | Day 1 total | Day 2 starting groups | Day 2 younger pre-rides | Day 2 younger semi-finals | Day 2 younger finals | Day 2 younger total | Day 2 older pre-rides | Day 2 older semi-finals | Day 2 older finals | Day 2 older total | Day 2 total