Eesti Meistrivõistlused BMX Krossis 2021 (III etapp)

Ride 1

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
B 6251LUSIS KristapsLATBMX Talava1124
B 6712SPORE RojsLATSK Vecpiebalga3317
B 6785KRAMINS KristsLATBMX Adazi 2237
B 6755ZABIRKO HugoLATBMX Adazi 54413
B 6533KRASTINS MartinsLATValmieras Puikas45615
B 6530UPITIS RihardsLATValmieras Puikas67518
B 7-8 (B 6)754KRUUS Ralf-RolandESTPeloton76720

Ride 2

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
B 6129LUKS EvertsLATBMX Marupe1214
B 6778TROKSS MarisLATBMX Adazi 2125
B 7-8 (B 6)566REZOVSKIS Renars LATBMX Madona3339
B 6269NIEDRE JanisLATBMX Talava44412
B 6284OZOLI Olafs LATBMX Riga55515
B 6786KRAMINS KarlisLATBMX Adazi 66618
B 6522KRASTINS Klavs JekabsLATValmieras Puikas77721

Ride 3

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
G 7-8769KISS LauraESTTÜ ASK1113
G 7-8203VISNEVSKA IevaLATBMX Talava2226
G 6 (G 7-8)712SAAG ArellaESTViljandi Rattaklubi3339

Ride 4

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
B 7-88TURKINS OskarsLATBMX Madona1113
B 7-8797PAUSKAR KarlESTAirpark Spordiklubi2226
B 7-8134DORSS AlfredLATBMX Marupe3339
B 7-8560AARDEVÄLJA Kristen KaurESTVooremaa Centrum44412
B 7-8761KNOPS KarlisLATBMX Adazi 55515
B 7-8795VIRSIS RudolfsLATBMX Adazi 66618
B 7-8795MÄEUIBO GregorESTAirpark Spordiklubi77721

Ride 5

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
B 7-8121GIGULIS GustavsLATBMX Marupe1113
B 7-8780RANNAMETS Ever RichardESTAirpark Spordiklubi2226
B 7-8777LAUR JesseESTAirpark Spordiklubi3339
B 7-8754LAEV HugoESTTÜ ASK44513
B 7-8686KRUUS OskarESTPeloton55414
B 7-8283OZOLINS Ojars LATBMX Riga66618

Ride 6

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
B 7-824PENN Zerge SWESweden BMX1113
B 7-8913LEMIVAARA VeikkoFINTampere Bike Club2327
B 7-8379KUPCANS AlensLATBMX Riga62311
B 9-10 (B 7-8)733STASKEVITS Lukas HermanESTTartu SK Velo36413
B 7-8753PAUR RemoESTTÜ ASK54514
B 7-8788KIRSIPUU FrantsESTAirpark Spordiklubi45615

Ride 7

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
G 9-103PALMISTE PaulaESTTÜ ASK1113
G 9-10531STEFENBERGA TinaLATValmieras Puikas2226
G 9-10145KANDE ElizabeteLATBMX Marupe3339

Ride 8

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
B 9-104SVALKOVSKIS MarksLATBMX Riga1113
B 9-10194FREIVALDS MarksLATBMX Marupe2226
B 11-12 (B 9-10)13MAATEN JakobESTTartu SK Velo3339
B 11-12 (B 9-10)719SAAG OttomarESTViljandi Rattaklubi44412
B 9-10287VILUMOVS OttoLATBMX Riga/RRS77519
B 9-10731SAHK GregorESTTartu SK Velo85619
B 9-10768KISS RobinESTTÜ ASK58720
B 9-10790TOODO BennetESTAirpark Spordiklubi66820

Ride 9

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
B 9-1018VISNEVSKIS TomsLATBMX Talava1113
B 9-10111BERZINS MartinsLATBMX Marupe2327
B 9-10765SAVI AironESTTÜ ASK44412
B 9-105ELBRETS Kristaps KlavsLATBMX Talava32813
B 11-12 (B 9-10)742VAREP JesperESTTartu SK Velo65314
B 9-10199FOKINS RalfsLATBMX Marupe56516
B 9-10771REINBERGS AndrisLATBMX Adazi 77620
B 9-10840GAZAROVS MarkussLATBMX Adazi 88723

Ride 10

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
B 11-1215LUMISTE RuudiESTTÜ ASK2114
B 13-14 (B 11-12)493ABOLINS SandijsLATSmiltene1225
B 11-12777MAIDLA RommiESTAirpark Spordiklubi33511
B 13-14 (B 11-12)745KIHO JoonasESTTartu SK Velo44412
B 11-12788LOOVÄLI MartenESTAirpark Spordiklubi55313
B 11-12911LEMIVAARA VäinöFINTampere Bike Club76619
B 11-12207ANDZEJEVSKIS Edvards AugustsLATBMX Talava67720

Ride 11

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
B 11-12790UIGA TrevorESTAirpark Spordiklubi1113
B 11-12795LAUR MattiasESTAirpark Spordiklubi2327
B 11-12776KASEMAA KonradESTAirpark Spordiklubi3238
B 11-12134MÄKINEN EeliFINTampere Bike Club44412
B 13-14 (B 11-12)700MÕTTUS MarkusESTTartu SK Velo56516
B 13-14 (B 11-12)703HELEMETS HeronESTTartu SK Velo65617

Ride 12

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
G 13-1416VAPPER EteESTAirpark Spordiklubi1113
G 15-16 (G 13-14)703AARDEVÄLJA Elis MaarjaESTVooremaa Centrum2226
G 11-12 (G 13-14)750ADUSOO Mirle-NeoraESTPeloton3339

Ride 13

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
B 13-1416RAID Sten-TristanESTTÜ ASK1113
B 13-14757LEHTO OskarESTTÜ ASK2226
B 13-14796LAJAL LuukasESTAirpark Spordiklubi34310
B 15-16 (B 13-14)744VAIKMÄE JoonasESTTartu SK Velo43411
B 15-16 (B 13-14)732LUHT Uko RasmusESTTartu SK Velo65516
B 13-14740VALGE PärtelESTTartu SK Velo56617
B 13-14918KOONIK Harri AlfredESTKalevi Jalgrattakool77721

Ride 14

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
B 13-14353ZUTIS TomassLATBMX Riga1214
B 13-14767SIMENSON Oliver-SiimESTTÜ ASK2428
B 13-14999OZOLNIEKS MarkussLATBMX Liepa5139
B 13-14349ALBINS PaulsLATBMX Riga33410
B 13-14779VAPPER MattiasESTAirpark Spordiklubi45514
B 13-14911SOOTS RoccoESTKalevi Jalgrattakool66618

Ride 15

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
G 15-16758RAUN MirjamESTTÜ ASK1113
G 15-16902TEGELMANN Mia CarlaESTKalevi Jalgrattakool2226
G 15-16903KOLLANDSRUD KatariinaESTKalevi Jalgrattakool3339

Ride 16

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
B 15-16234ELBRETS Davis JanisLATBMX club TALAVA1214
B 15-16735MUGRA TõnisESTTÜ ASK2125
B 15-16352ZUTIS KrisjanisLATBMX Riga3339
B 15-16755KOTKASETS MatthiasESTPeloton44412
B 15-16917SOOTS RicoESTKalevi Jalgrattakool55515

Ride 17

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
B 15-1677SAAR Oliver-StenESTAirpark Spordiklubi1113
B 15-16769KISS RasmusESTTÜ ASK2226
B 15-16790METSAOTS MikkESTAirpark Spordiklubi3339
B 15-16770LÄÄNELAID OskarESTTÜ ASK44412
B 15-16919KOSHMANOV JüriESTKalevi Jalgrattakool55515

Ride 18

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
JM (EM)369SVARINSKIS IvarsLATBMX Riga1113
JM (EM)91AUTIO Joel FINTurun Urheiluliitto 2226
EM754OKS ArdoESTPeloton3339
JM (EM)734TUGEDAM RikojanESTTartu SK Velo44412

Ride 19

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
CR700MÕTTUS AndrusESTTartu SK Velo1113
CR778MAIDLA JanekESTCC Rota Mobilis2226
CR716ARRAK TõnuESTTartu SK Velo3339
EM (CR)713VAREP RivoESTTartu SK Velo44412