Eesti Noorte Meistrivõistlused BMX Krossis 2020 (Eesti noorte meistrivõistlused BMX-krossis II 2020)

Ride 1

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
B 7-8 (B 6)686KRUUS OskarESTTÜASK2619
B 7-8 (B 6)753PAUR RemoESTTÜASK3429
B 7-8 (B 6)250KANDIS KristofersLATBMX Marupe61310
B 7-8 (B 6)558AARDEVÄLJA Kristen KaurESTVooremaa Centrum/Rattabaas53412
B 7-8 (B 6)751MIKK-KIRSME LukasESTPeloton72514
B 6760REINART Fredrik Tobias ESTTÜASK45615
B 633LAEVIK Ravel-AnderoFINEspoo Bike Club18817
B 7-8 (B 6)746MAATEN SanderESTPeloton87722

Ride 2

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
G 7-8205KANDE ElizabeteLATBMX Marupe1113
G 7-8768KISS LauraESTTÜASK2226

Ride 3

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
B 7-84ŠVALKOVSKIS MarksLATBMX Marupe1113
B 7-8765SAVI AironESTTÜASK2428
B 7-8913LEMIVAARA Veikko FINTampere Bike Club3238
B 7-8777LAUR JesseESTSK AIRPARK43411
B 7-8910LAANSOO KaarelESTKalevi Jalgrattakool55515

Ride 4

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
B 7-85ELBRETS Kristaps KlavsLATBMX Talava1113
B 7-8406MIRKS Metju FilipsLATValmieras Puikas3227
B 7-8201GIGULIS GustavsLATBMX MARUPE2338
B 7-8580MEDNIS EmedsLATBMX racing club Tukums45413
B 7-822JURSEVICS MiksLATBMX Riga54514

Ride 5

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
B 7-86SIVOLA VeikkaFINBMX Helsinki1113
B 7-8780RANNAMETS Ever RichardESTSK AIRPARK2226
B 7-8758KISS RobinESTTÜASK34310
B 9-10 (B 7-8)733STASKEVITS Lukas HermanESTTartu SK Velo53412
B 9-10 (B 7-8)721REIN SanderESTViljandi Rattaklubi45514

Ride 6

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
B 7-8127LAUKKANEN ViliFINTampere Bike Club1113
B 7-825MATJUSKO FjodorsLATBMX Riga2226
B 7-8271LAUKKANEN AkuFINTampere Bike Club43310
B 9-10 (B 7-8)753LEPIK OscarESTPeloton34411
B 7-8764HIRMO AydenESTTÜ ASK55515

Ride 7

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
G 9-103PALMISTE PaulaESTTÜASK1113
G 9-1018ZEICA Elizabete-Sofija LATBMX Riga2226
G 11-12 (G 9-10)750ADUSOO Mirle-NeoraESTPeloton3339

Ride 8

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
B 9-10790UIGA TrevorESTSK AIRPARK1113
B 9-1022ISO-MARKKU EmilFINBMX Helsinki2226
B 11-12 (B 9-10)13MAATEN JakobESTTartu SK Velo3339
B 9-10911LEMIVAARA VäinöFINTampere Bike Club44412
B 11-12 (B 9-10)729JAKOBSON OskarESTTartu SK Velo55616
B 9-10680RAND HubertESTTartu SK Velo66719
B 9-10733RAEV TrevorESTViljandi Rattaklubi77822

Ride 9

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
B 9-10795LAUR MattiasESTSK AIRPARK1113
B 11-12 (B 9-10)722KANNEL KaurESTViljandi Rattaklubi2226
B 9-10724ANT SebastianESTViljandi Rattaklubi3339
B 11-12 (B 9-10)719REBANE RasmusESTViljandi Rattaklubi44412
B 11-12 (B 9-10)736SEMJONOV SilverESTViljandi Rattaklubi5DNSDNS21
B 9-10401BRIKMANIS EmilsLATMŠA/Valmieras puikasDNSDNSDNS24

Ride 10

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
B 9-10776KASEMAA KonradESTSK AIRPARK1113
B 9-10777MAIDLA RommiESTSK AIRPARK2226
B 11-12 (B 9-10)742VAREP JesperESTTartu SK Velo3339
B 9-10375RUDINS RaiensLATValmieras Puikas44412
B 11-12 (B 9-10)740TOOMSALU JostenESTViljandi Rattaklubi55515
B 9-10912NORMAK MagnusESTKalevi Jalgrattakool66618

Ride 11

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
G 11-1214TREIMANE Madara KateLATBMX club TALAVA1113
G 11-1216VAPPER EteESTSK AIRPARK2226
G 13-14 (G 11-12)737PURI Loviisa LyESTTartu SK Velo3339
G 11-12216SIVOLA HerttaFINBMX Helsinki44412

Ride 12

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
B 11-1214RAID Sten-TristanESTTÜASK1113
B 11-1288TUTERS EdvardsLATBMX Rīga2226
B 13-14 (B 11-12)728VAHTRA Robert ESTTartu SK Velo3339
B 11-12719KANNEL MärtESTViljandi Rattaklubi44513
B 11-12909AKKEL Armin MartinESTKalevi Jalgrattakool65415
B 11-12732MOLLBERG Karl Henrik ESTViljandi rattaklubi56617

Ride 13

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
B 11-1215LUMISTE RuudiESTTÜASK1517
B 11-12779VAPPER MattiasESTSK AIRPARK4138
B 11-12767SIMENSON Oliver-SiimESTTÜASK26210
B 13-14 (B 11-12)724PANI Aaron MattiasESTTartu SK Velo52411
B 11-12134MÄKINEN EeliFINTampere Bike Club34512
B 13-14 (B 11-12)700MÕTTUS MarkusESTTartu SK Velo63615

Ride 14

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
B 11-12796LAJAL LuukasESTSK AIRPARK1113
B 11-1286ZEICS TomassLATBMX Riga2327
B 11-12797MÄNDLA OskarESTSK AIRPARK3238
B 11-12737TAMMISTU LeanderESTViljandi Rattaklubi44412
B 11-12728VAIKMETS JaarekESTViljandi Rattaklubi55515
B 11-12913BERGSON HugoESTKalevi Jalgrattakool66618

Ride 15

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
G 15-16 (G 13-14)758RAUN MirjamESTTÜASK1113
G 13-14554AARDEVÄLJA Elis MaarjaESTVooremaa Centrum/Rattabaas2226

Ride 16

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
B 15-16 (B 13-14)735MUGRA TõnisESTTÜ ASK1113
B 13-14769KISS RasmusESTTÜASK2226
B 13-14757LEHTO OskarESTTÜASK3339
B 13-14767KÜTT RobinESTTÜASK44412
B 13-14336KOIVULA KalleFINTampere Bike Club55515
B 13-14726KIILASPEA MarcusESTViljandi Rattaklubi66618

Ride 17

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
B 13-14790METSAOTS MikkESTSK AIRPARK2226
B 13-1477SAAR Oliver-StenFINBMX Turku1168
B 13-14555KURKELA PyryFINBMX Helsinki45110
B 13-14787RUMM GerhardESTSK AIRPARK33410
B 15-16 (B 13-14)732LUHT Uko RasmusESTTartu SK Velo54312
B 13-1450PIETILÄ JuhanaFINTampere Bike Club66517

Ride 18

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
B 15-16334ELBRETS Davis JanisLATBMX Talava1113
JM (B 15-16)734TUGEDAM Rikojan ESTTartu SK Velo2226

Ride 19

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
EM340GLAZERS EdvardsLATBMX club TALAVA1113
B 15-16 (EM)332TREIMANIS Emils MartinsLATBMX club TALAVA2226
EM760LEPIK SiimESTTÜASK43310
EM19AUTIO LeoFINBMX Turku34714
EM754OKS ArdoESTPeloton55414
G 15-16 (EM)16GLAZERE Liva LizeteLATBMX club TALAVA66517
EW (EM)16ANNAMA AnniESTTÜASK77620

Ride 20

ClassNumberNameCountryClubM1M2M3Total
CR14TREIMANIS RobertsLATBMX club TALAVA1113
EM (CR)717MAATEN KaarelESTTartu SK Velo2327
CR714MÕTTUS AndrusESTTartu SK Velo3238
CR751MIKK-KIRSME MartinESTPeloton44614
CR713VAREP RivoESTTartu SK Velo56415
CR778MAIDLA JanekESTCC Rota Mobilis65516